muCount iy7007

Policz swoich klientów.

Podejmuj lepsze decyzje.

Zamów

muCount iy7007

muCount iy7007 to zupełnie nowy pomysł na policzenie osób przebywających w pomieszczeniu. Szybko zmieniającą się rzeczywistość wymusza podnoszenie jakości dostarczanych danych.
Pobierz specyfikację

Prosty montaż

Wystarczy zamontować urządzenie w miejscu, w którym ma być realizowany pomiar, podłączyć znajdujący się w komplecie zasilacz do prądu i ... gotowe!

Efektywne liczenie

Urządzenie pozwala liczyć osoby w zasięgu 6 metrów. Pozwala eliminować z wyniku liczenia dzieci i wózki. Możliwe jest definiowanie takich przypadków jak przejścia "niepewne" lub przejścia "nietypowe".

Niezawodność

Wbudowana pamięć umożliwia zapis danych w sytuacji braku połączenia z siecią. W momencie ponownego podłączenia wszystkie dane są synchronizowane.

Dostępność 24/7

Automatyczna synchronizacja danych pomiędzy urządzeniem i aplikacją www umożliwia swobodny dostęp do statystyk 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Image

Aplikacja www

Bezpieczny dom dla Twoich danych.

Zadaniem aplikacji jest zbieranie w bazie danych informacji dotyczących natężenia ruchu klientów w danych okresach czasowych. Aplikacja generuje raporty, które mogą być podstawą do optymalizacji czasu pracy oraz liczby zatrudnianych osób. Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej (nie wymaga instalacji) i działa na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.
Konto demonstracyjne: demo / demo123

Zaloguj
1800 PLNJednorazowo (+ VAT 23%)
  • Licznik muCount iy7007
  • Moduł komunikacyjny WiFi
  • Dostęp do aplikacji www
  • Abonament 90 PLN/rok

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, skontaktuj się z nami

Jaka jest zasada działania licznika?

Pomiar polega na liczeniu wszystkich osób, które przecięły linię wyznaczoną przez zespół wiązek. Nasze rozwiązanie do poprawnej pracy wykorzystuje tylko jedno urządzenie liczące, dzięki czemu urządzenie można łatwo wkomponować w przestrzeń pomieszczenia. Głównym detektorem jest matryca umożliwiająca stworzenie cyfrowego obrazu, który po zapisaniu nadaje się do analizy. Przy pomocy dedykowanego algorytmu tworzony jest wynik w postaci liczby osób wchodzących do pomieszczenia lub przechodzących w pobliżu muCount'u.

Na czym polega montaż licznika?

Licznik należy przymocować do ściany za pomocą dołączonego uchwytu. Aby rozpocząć naliczanie, wystarczy podłączyć urządzenie do prądu za pomocą dołączonego zasilacza.

Jaka jest maksymalna szerokość wejścia do punktu?

Licznik pracuje poprawnie przy szerokości wejścia w przedziale 0,5 m - 6,0 m.

Co znajduje się w opakowaniu?

W opakowaniu w pakiecie podstawowym znajduje się licznik, uchwyt montażowy, zasilacz, przedłużacz (5m), wkręty G-K, taśma montażowa oraz instrukcja montażu.
W wersji Premium WiFi znajduje się dodatkowo specjalny moduł komunikacyjny.