Wildfish

System profesjonalnych punktów dostępowych do internetu zarządzanych przez platformę www. Autorskie rozwiązanie, które umożliwia integracje punktów dostępowych wszystkich producentów urządzeń. Urządzenia obsługują LTE advanced.

WILDFISH 3.0

Jeden z najnowocześniejszych systemów operacyjnych przeznaczonych do zarządzania urządzeniami WiFi. Dzięki innowacyjnemu podejściu Wildfish 3.0 potrafi doskonale współpracować z punktami dostępowymi dowolnych producentów. Przyjazny interfejs www sprawia, że obsługa systemu jest bardzo prosta. Wildfish 3.0 służy do prowadzenia własnej komunikacji z użytkownikami sieci WiFi. System przystosowany jest do realizacji akcji promocyjnych na urządzeniach mobilnych.

NEMO Y2009 RAIL WIFI

Urządzenie z grupy punktów dostępowych przeznaczone do instalacji w pojazdach szynowych. Doskonale sprawdza się wagonach poruszających się na trasach dalekobieżnych. Specjalistyczna antena wagonowa HUBER+SUHNER sprawia, że dostarczany internet spełnia najwyższe wymogi jakościowe. Specjalna konstrukcja umożliwia bardzo szybki montaż. Urządzenie posiada ultraszybki interfejs Wi-Fi, 2 modemy oraz 4 beacony (2x Eddystone, 1x ibeacon, 1x ybeacon)

BARRACUDA Y4009 BUS WIFI

Nowoczesny punkt dostępowy do szerokopasmowego internetu. Doskonale sprawdza się w pojazdach komunikacji miejskiej. Autobus, Tramwaj lub Trolejbus wyposażony w ten punkt dostępowy otrzymuje możliwość korzystania z internetu o prędkości do 300 Mbs. Urządzenie przystosowane do współpracy z IoT. Urządzenie posiada ultraszybki interfejs Wi-Fi oraz 2 modemy i 4 beacony (2x Eddystone, 1x ibeacon, 1x ybeacon)

BLUE TANG Y6009 HOME WIFI

Bezprzewodowy punkt dostępowy pracujący w technologii IoT. Głównym zadaniem jest dostarczanie szybkiego internetu do urządzeń mobilnych. Niewielkie pudełko wykonane z tworzywa sztucznego montowane na ścianie, wyposażone w dwie zintegrowane anteny wewnętrzne lub zewnętrze. Całość podłączona do standardowego zasilania elektrycznego budynku. Urządzenie posiada ultraszybki interfejs Wi-Fi oraz 2 modemy i 4 beacony (2x Eddystone, 1x ibeacon, 1x ybeacon)