Venite

System VENITE pozwala smartfonom przejąć funkcję kart dostępowych używanych w biurach, hotelach, budynkach mieszkalnych czy w przestrzeni publicznej. Wystarczy zainstalować aplikację Venite, pobrać wirtualną kartę od administratora i już można otwierać drzwi telefonem.

EMULATOR

IMG_3595

Zasilany indukcyjnie

IMG_8032

Zasilany z sieci

Oferujemy urządzenie, które łączy w sobie technologie RFID z technologią Bluetooth. Wystarczy połączyć urządzenie z istniejącym czytnikiem kart. Użytkownik pobiera bezpłatną aplikację, w której może przechowywać dowolną ilość „wirtualnych kart” przesłanych przez administratorów. Karty mogą mieć charakter stały, czasowy, jednorazowy.

UŻYTKOWNIK

Każda osoba może zostać użytkownikiem wirtualnych kart dostępowych. Wystarczy pobrać aplikację Venite z sklepu Appstore lub Google play. Zapytaj administratora systemu kontroli dostępu o kartę wirtualną, która pozwoli Ci uzyskać dostęp do pomieszczeń przy pomocy smartfona.

APLIKACJA

venite-ikona

Do obsługi kart Wirtualnych potrzebna jest aplikacja. Aplikację można pobrać przy pomocy poniższych linków. Po pobraniu aplikacji należy zarejestrować się w systemie Venite. Aplikacja posiada następujące funkcjonalności.

appstore
imgres

Moje karty. Ta zakładka menu pozwala wyświetlić na ekranie wszystkie otrzymane karty dostępowe. Można tam również trzymać karty unieważnione.

Użyczone karty. Ta zakładka menu pozwala zobaczyć, które ze swoich kart użyczyłeś znajomym. (Zapytaj Administratora systemu o możliwość otrzymania kart, które mogą być przez Ciebie użyczane innym osobom)

Moje konto. Każdy użytkownik może założyć dowolną ilość kont. Można posiadać konta prywatne lub firmowe. Zakładka ta pokazuje wszystkie aktywne konta w systemie.

Zaproszenia. W tym miejscu można trzymać karty, które otrzymaliśmy ale jeszcze nie zaakceptowaliśmy. Akceptacja jest realizowana przez przycisk znajdujący się w opisie karty.

Wylogowanie. Ze względów bezpieczeństwa funkcja ta pozwala na trwałe opuszczenie konta na które zalogował się użytkownik. Dostęp do kart będzie możliwy po ponownym zalogowaniu.